Соки прямого віджиму (NFC)

Соки прямого віджиму або натуральні фреші промислового виготовлення (міжнародне позначення “NfC” – “Not from Concentrate”/”Не з концентрату”) виготовляються зі здорових, стиглих, митих та відсортованих плодів фруктів чи овочів. Продукт консервується виключно тепловою обробкою і фасується в асептичних умовах.

Сезон збору і переробки врожаю триває в залежності від виду фруктів і географічного регіону від 20 і більше днів.

Для отримання соку зібрані фрукти або овочі в свіжому вигляді доставляють на плодопереробний завод. Для переробки сировини застосовують різні технології, які зазвичай складаються з декількох процесів – приймання, миття, інспекції свіжих фруктів (овочів), подрібнення сировини, власне отримання соку механічним способом (за допомогою пресів), одноразової теплової обробки (пастеризації), розливу в стерильну упаковку місткістю 200 кг.

При виробництві соків прямого віджиму не застосовують концентрування, стабілізацію, освітлення, відновлення шляхом додавання питної води і ароматичних речовин. Соки прямого віджиму пастеризують тільки один раз.

Сировина

Яблуко
Чорниця
Ожина
Чорноплідна горобина
Смородина
Полуниця
Груша
Вишня
Томат
Яблуко
Чорниця
Ожина
Чорноплідна горобина
Смородина
Полуниця
Груша
Вишня
Томат

Призначення

Cоки

Соковмісні напої

Cоки

Соковмісні напої

Умови зберігання та термін придатності

Зберігають у добре вентильованих, чистих, сухих, без сторонніх запахів складських приміщеннях за температури від 0°С до 25°С та відносної вологості повітря не більше ніж 75%.

Термін придатності: 24 місяці

Пакування

Автоцистерна 25 000 кг
Бочка 200 кг

З’явились запитання?

Тоді зателефонуйте нам за номером телефону. Наші менеджери дадуть Вам відповідь на всі Ваші запитання!

Напишіть нам